Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ indirimi 22 Ağustos'ta başlıyor!

TOKİ'den ev veya işyeri alıp da borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyenler için indirim kampanyası 22 Ağustos'ta başlıyor.


TOKİ'den ev veya işyeri alıp da  borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyenler için indirim kampanyası 22 Ağustos'ta başlıyor. 


Kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim uygulanacak. İndirim kampanyası için başvurular 22 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılabilecek.

 

İndirim kampanyadan yararlanmak isteyenler bu süre içerisinde ilgili bankaya başvuruda bulunabilecekler. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.  

 

İndirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki konut ve işyeri alıcılarının başvuru tarihi itibarıyla İdareye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borçlarının bulunmaması gerekiyor. 

 

Kampanyadan, satışları 2013 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2013 yılı sonuna kadar başlamış konut ve işyerleri sahipleri yararlanacak. 

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016