Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonuçları 2017 belli oldu! İşte isimler!

TOKİ, bugün Kayseri Mimarsinan Konut Projesi'ndeki daireler için iki ayrı kura çekilişi düzenledi. TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonuçları 2017 belli oldu! İşte isimler!


TOKİ, bugün Kayseri Mimarsinan Konut Projesi'ndeki daireler için iki ayrı kura çekilişi düzenledi. Kayseri Mimarsinan Alt Gelir Grubu için hak sahibi ve konut belirleme kurası çekilirken, Kayseri Mimarsinan Emekliler için se yalnız konut belirleme kurası çekildi.


TOKİ tarafından Kayseri Mimarsinan'da inşa edilen projedeki Alt Gelir Grubu Konutları kapsamında 346 konut satışa sunulmuştu. 10- 21 Nisan 2017 tarihleri arasında başvuruların alındığı TOKİ Kayseri Mimarsinan AGG Evleri'ne toplam 6 bin 667 başvuru geldi.


TOKİ Kayseri Mimarsinan Emeklilere Özel Konut Projesi kapsamındaki 250 adet konut için ise “Hak Sahipliği Kurası” 06 Mayıs 2016 tarihinde yapılmıştı. Konut belirleme kurası ise bugün gerçekleşti.


Bugün saat 11:00’de Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Büyük Salonu’nda  başlayan TOKİ Kayseri Mimarsinan AGG ve Emekli kura çekilişleri sonuçlandı.


TOKİ Kayseri Mimarsinan Alt Gelir Grubu isim listesi için tıklayın.


TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli isim listesi için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, TOKİ Kayseri kura