Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Kocaeli Kandıra başvuru işlemleri 2017!

Kocaeli Kandıra Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 2 oda 1 salon nitelikli 95 adet konut satılıyor. İşte TOKİ Kocaeli Kandıra başvuru işlemleri 2017..


Kocaeli Kandıra Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 2 oda 1 salon nitelikli 95 adet konut satılıyor. 77 bin 929 lira ile 86 bin 760 lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor. 


“Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde 04 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacaktır.


Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 06 Temmuz 2017 tarihinden itibaren T.C Ziraat Bankası A.Ş.’nin tüm yetkili Şubeleri’nden geri alabilecektir.


TOKİ Kocaeli Kandıra başvuru işlemleri 2017

TOKİ Kocaeli Kandıra başvuruları 29 Mayıs – 16 Haziran 2017 tarihleri arasında alınacak. Başvurular T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Kocaeli Kandıra Şubesi aracılığı ile kabul edilecek.


Başvuru sahipleri; 

1. Başvuru Formları kategoriye göre T.C. Ziraat Bankası A.Ş Kocaeli Kandıra Şubesinden 2 nüsha olarak temin edilecektir. 

2. İlanda yer alan belgeler ve Başvuru Formu ile birlikte 29 Mayıs – 16 Haziran 2017 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş Kocaeli Kandıra Şubesine başvurulacaktır. Başvuru Formları Banka tarafından kategorisine göre numaralandırılarak başvuruda istenilen evraklarla teslim alınacak ve 1 nüsha da başvuru sahibine geri verilecektir. 

3. Başvuru işlemleri sırasında 2., 3. ve 4. kategori başvuru sahiplerinden başvuru sırasında ₺1.000 başvuru bedeli alınacaktır. 

4. Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etmek şartı aranacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır.


 Başvuruların kabul edileceği yer: T.C. Ziraat Bankası A.Ş Kocaeli Kandıra Şubesi’dirSatış ilanı için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016