Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Konya Beyşehir Küçükavşar 2. Etap kurası 23 Ekim'de!

TOKİ Konya Beyşehir Küçükavşar 2. Etap Projesi kapsamında İdare stoklarında yer alan 62 adet konut için kura çekilişi 23 Ekim'de gerçekleşecek..


TOKİ ile Konya Beyşehir Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilmiş olan Konya Beyşehir Küçükavşar 2. Etap Projesi kapsamında İdare stoklarında yer alan 62 adet konut için başvurular 9 - 13 Ekim 2017 tarihleri arasında alındı.


Kuralı Satış yöntemiyle satışa sunulan Konya Beyşehir Küçükavşar 2. Etap daireleri için kura çekilişi 23 Ekim'de yapılacak.


Kurada konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek olup, aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlenecek. Konut sayısının yüzde 20’si kadar yedek alıcı belirlenecek.


Satışa sunulan konut sayısından daha az başvuru olması durumunda kura çekilişi yapılmayacaktır. Başvuru şartlarını sağladıklarını kanıtlayarak hak sahibi olanlar (kura öncesi istenilen evrakları ibraz edenler) Başvuru önceliğine ve Bankanın başvuru sıralamasına göre hazırlayacağı ve ilan edeceği program doğrultusunda konut seçim ve sözleşme imzalama işlemlerini gerçekleştireceklerdir. 


Kurada asil ve yedek olamayanların başvuru bedelleri 25 Ekim 2017 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası Beyşehir Şubesinin belirleyeceği program doğrultusunda iade edilecek.Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016