Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap kurası nerede?

TOKİ tarafından Şanlıurfa Maşuk 4.Bölge Projesinde yapımı gerçekleştirilen 699 adet 3+1 konutun, konut alma hakkı ve konut belirleme kurası nerede çekilecek?


T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Şanlıurfa Maşuk 4.Bölge Projesinde yapımı gerçekleştirilen 699 adet 3+1 konutun, konut alma hakkı ve konut belirleme kurası yarın saat: 11:00’da yapılacak. Peki, TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap kurası nerede?


TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap kura yeri

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap kurası, Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GAP Arena Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecektir.


İdare Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Projesinin başvuru işlemleri 27 Mart – 14 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olup, 4+1 konutlara, konut sayısından az başvuru yapılmış olduğundan; “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmeyerek, başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri gerçekleştirilecektir. 


Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında, 4+1 konut seçimleri, ilan edilen konut seçim programında, kendileri için belirtilen gün ve saatte, Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Şantiyesinde yapılacak, konut seçimini yapan alıcı, ertesi günde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şanlıurfa İpekyolu Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaktır.3+1 başvuruları için tıklayın.


Konut Seçim ve Sözleşme İmzalama İşlemleri Programı 

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016