Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Silivri Konutları 2018 başvuruları başladı!

1.356 konutluk yerleşim, merkezle güçlü bağları olan yepyeni bir yaşam sunulan TOKİ Silivri Konutları 2018 başvuruları bugün başladı...


İstanbul projeleri ile yıldızı parlayan Silivri’de tasarlanan 1.356 konutluk yerleşim, merkezle güçlü bağları olan yepyeni bir yaşam sunuyor. 


Yatay mimari anlayışla az katlı olarak planlanan konutlar, “mahalle konsepti” içinde fiziki ve sosyal tüm ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde projelendirildi. 


TOKİ Silivri Sosyal Konutları, her yaş grubunun beklentisine uygun sosyal donatı alanları, ulaşım ağları, eğitim ve sağlık tesislerine erişim kolaylığı ile yüksek kalitede konforlu bir yaşam vadediyor.


TOKİ Silivri Konutları, 18 Haziran – 29 Haziran 2018 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin İstanbul İli’ndeki tüm Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Buna göre, TOKİ Silivri Konutları 2018 başvuruları bugün itibari ile başladı.


700 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunulan TOKİ Silivri Konutları'nda 25 bin TL, 30 bin TL veya 50 bin TL peşinatla 180 ile 240 ay vadelendirme yapılabiliyor.


TOKİ Silivri Konutları fiyatları


TOKİ Silivri Konutları 2018 başvuruları başladı!Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016