Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Trabzon ve Ordu’da 72 iş yerini satıyor!

TOKİ, Trabzon Ortahisar’ın Pelitli Mahallesi’nde 41 iş yeri ve Ordu Altınordu’nun Şirinevler Mahallesi’nde ise 31 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sunuyor..


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Trabzon Ortahisar’ın Pelitli Mahallesi’nde 41 iş yeri ve Ordu Altınordu’nun Şirinevler Mahallesi’nde ise 31 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satıyor.


Satılık işyerleri için başvurular 7 Mart – 22 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak. Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek. Başvuru ve teminatlar anılan Bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. Ayrıca, açık artırma gününde de başvuru kabul edilecek.


Müzayede 22 Mart Perşembe günü yapılacak. Açık artırma saat 14:00’te TRABZON Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 


Ayrıca www.emlakyonetim. com.tr internet adresinden canlı yayınla teklifler alınabilecek.


Alıcılar, Trabzon’da büyüklükleri 357 metrekare  ile 1.069 metrekare arasında olan iş yerlerine 1 milyon 608 bin TL’den başlayan fiyatlarla, Ordu’da ise 20 metrekare ile 557 metrekare arasında olan iş yerlerine 45 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve yüzde 50 peşinat ve 12 ay vade ile sahip olabilecek.


Satışa ilişkin detaylı bilgiye www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016