Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ümraniye Meydan Evleri geliyor!

Ümraniye Meydan Evleri, Ümraniye'de Meydan AVM, Buyaka AVM ve İKEA AVM ile komşu noktada Casper Plaza’nın ise tam karşısında yükseliyor..


Ümraniye Meydan Evleri, Arter İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje 3 bin 500 metre karelik arsa alanına sahip. Projede toplam 116 daireye yer veriliyor. Ümraniye'de Meydan AVM, Buyaka AVM ve İKEA AVM ile komşu noktada Casper Plaza’nın ise tam karşısında yükseliyor.   


Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Meydan Evleri projesinde 1+1 daireler 44 metrekare 2+1 daireler 125 metrekare 3+1 daireler 148 metrekare 4+1 daireler ise 170 metrekare olarak dizayn edildi.


Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Meydan Evleri projesinde 1+1 daireler 44 metrekare 2+1 daireler 125 metrekare 3+1 daireler 148 metrekare 4+1 daireler ise 170 metrekare büyüklüğünde.


Projedeki blokların zemin katların da sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. Bu sosyal alanlar içerisinde Site Cafe, Kütüphane ve Fitness Gym faaliyet alanları da yer alıyor. Yaklaşık 2 bin 500 metrekare peyzaj edilen bahçe alanında ise çocuk yüzme havuzu, oturma, dinlenme grupları ve çocuk oyun köşesi bulunuyor. 


Meydan Evleri projesinde her daireye özel kapalı otopark kullanım ve kameralı güvenlik imkânı yer alıyor. Projede yaşam başladıktan sonra güvenlik ve İdari işleri, site yönetimi tarafından yürütülecek.


Ümraniye Meydan Evleri'nin teslim tarihi Mayıs 2019 olup, daha erken teslim edilebilmesi için şantiye iş programında çalışmalar yürütülüyor. Projedeki konutların kira getirisinin ise 2 bin TL’den başlaması öngörülüyor.Tel: 0(216) 443 73 73

Web: http://www.meydanevleri.com