Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Uşak'ta aylık 250 lira taksitle ev müjdesi!

Hem dar gelirlilerin hem de emeklilerin aylık 250 TL gibi cüzi bir rakamla ev sahibi olacağı proje, yaz döneminde başlayacak.


Uşak Belediye Meclisi, Mart ayı 4. Birleşimini gerçekleştirdi. Belirli gündem maddelerinin konuşulduğu toplantının ana gündemi Uşak'ta dar gelirliler ve emekliler için toki projesi idi. 


Belirli aralıklarla gerçekleştirilen Belediye Meclis Toplantılarının bu ayki en önemli konusu "Emekliler ve dar gelirliler için toki projesi oldu. Daha önce imar projesi red gören "emekliler ve dar gelirliler için toki projesi" belediye meclisi tarafından mart ayı 4. Birleşiminde kabul gördü ve projeye start verildi. 


1000 konutluk yapılacak olan proje startını Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan verdi. Hem dar gelirlilerin hem de emeklilerin aylık 250 TL gibi cüzi bir rakamla ev sahibi olacağı proje, yaz döneminde başlayacak. Cahan, "Bu proje ile birlikte artık Uşak'ta hem dar gelirli hem de emekli herkesin evi olacak. Ayda 250 TL gibi cüzzi bir ödeme ile herkes ev sahibi olabilecek. 1000 konutluk olacak Toki projesinin startını bu yaz vereceğiz" müjdesini verdi.Hizmet Gazetesi 


Önerilen Bağlantı :