Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Van Merkez Dükkanlar projesinde sona doğru!

Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından ilçe merkezinde hayata geçirilen “Merkez Dükkanlar” projesinde çalışmalar hızla devam ediyor.


Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından ilçe merkezinde hayata geçirilen “Merkez Dükkanlar” projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. Merkez Dükkanlar projesinde inşaat çalışmalarının yüzde 85'i tamamlandı. 


Selçuklu mimarisinin izlerini taşıyan yeni tam donanımlı yapılar, önümüzdeki günlerde vatandaşın hizmetine sunulmak üzere hazırlanıyor. 


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. 


Doğramacı şu açıklamalarda bulundu:


“Devletimizin kaynaklarını milletimizin hizmetine sunmak için çıktığımız bu yolda, çalışmalarımız ilk meyvesini vermeye başladı. İlçeye yeni bir görünüm kazandıracak projemiz, şimdiden büyük heyecan oluşturdu. Projenin büyük bir kısmı tamamlandı. Çalışmalarımızda vatandaşın desteğini alıyor olmamız bizim için çok kıymetli. Bu bir yenileme değil, değişim ve dönüşümün ilk adımıdır. Bu nedenle şehrimize yeni projeler ve yeni yollar kazandırmak için de büyük uğraş veriyoruz. Burada huzur içerisinde yaşamak için şehrimizi elbirliğiyle kalkındırıyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde başka projeleri de hayata geçirerek, vatandaşlarımızın hak ettikleri güzel şehrimize kavuşacağız. Proje şimdiden ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun."