Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Van Şerefiye TOKİ 2+1 kura sonuçları açıklandı!

TOKİ Van Şerefiye Mahallesi'nde toplam 425 konut satışa çıkarıldı. Ertelenen Van Şerefiye Mahallesi TOKİ Evleri için kura çekilişi bugün yapıldı..


TOKİ Van Şerefiye Mahallesi'nde toplam 425 konut satışa çıkarıldı. Van Şerefiye Mahallesi TOKİ Evleri için kura, 23 Mayıs'ta çekildi. 


Projede 2+1 şehit yakını ve engelli ile 3+1'lerin kura sonuçları o gün açıklandı. Ancak çekiliş sırasında yapılan hatadan dolayı 2+1'lerin kurası 31 Mayıs'a ertelenmişti.


TOKİ Van Şerefiye Mahallesi kura çekilişi bugün saat 12:30’da Alyans Düğün Salonunda yapıldı. Van Şerefiye TOKİ 2+1 kura sonuçları açıklandı.


TOKİ Van Şerefiye Mahallesi Projesi'nde konut sayısından az başvuru olması nedeni ile başvuru sırasına göre konut alıcıları sözleşmelerini imzalayacak. Sözleşmeler, Türkiye Halk Bankası A.Ş Van Merkez Şubesi'nde kabul edilecek.


Sözleşme imzalama dönemi 14 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Projede 67 adet 3 oda 1 salon ve 358 adet 2 oda 1 salon daire yer alıyor.Van Şerefiye TOKİ 2+1 kura sonuçları için tıklayınız.


Van Şerefiye TOKİ 3+1 kura sonuçları için tıklayınız.


2+1 şehit yakını ve engelli kura sonuçları için tıklayınız.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016