Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Venara Bağcılar 24 Mayıs'ta ön satışta!

Onur Marketler ve İnaş Yapı ile Bağcılar’da 422 Konutluk Dev Projeye imza atıyor. Bağcılar Venara, 9 bin 500 metrekarelik alanda hayata geçirilecek..


Onur Marketler ve İnaş Yapı ile Bağcılar’da 422 Konutluk Dev Projeye imza atıyor. 36 yıllık gıda perakendeciliği tecrübesine sahip olan Onur Market, 422 konutluk VENARA BAĞCILAR’ın temelini atmaya hazırlanıyor.

 

Özen Grup'un kurucusu olduğu Onur Market Bağcılar Venara’da 422 konut yapacak. Proje 9500 metrekarelik alanda hayata geçirilecek.


Perakendedeki başarısına inşaatı da ekleyen zincirin kurucusu olan Özen Grup şirketlerinden İnaş Yapı 2014’te İlkar İnşaat iş ortaklığıyla Çorlu’da 248 konutlu Venara’yı geliştirdi. Bu alanda marka olmak isteyen Onur Market, İstanbul Bağcılar’da 422 konutluk yeni bir projeye başlıyor.


Özen Grup Yönetimi ve Onur Market İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen’in ev sahipliğinde gerçekleşecek basın lansmanı ile VENARA BAĞCILAR’da ön satışlar başlayacak.


Bağcılar’ın merkezinde sağlıklı, mutlu ve heyecanlı bir yaşam için tüm şehri özellikleriyle cezbederek Metro yakınında konumlanan “Şehrin Kalbinde, Standartların Çok Ötesinde”  mottosuyla bulunduğu bölgeye değer katacak VENARA BAĞCILAR projesinin tüm detaylarının açıklanacağı basın lansmanı ve temel atma töreni 24 Mayıs'ta yapılacak.


Onur Market’in Bağcılardaki yeni projesi VENARA BAĞCILAR projesinin basın lansmanı ve temel atma töreni saat 12.00’da gerçekleşecek.