Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Vital Fulya

Topoğlu İnşaat’ın Fulya’da hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk muayenehane projesidir.Türkiye’nin ilk Vital Fulya projesinin özellikleri nedir?


Topoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Vital Fulya, doktorlara yönelik geliştirildi ve dünyanın en sağlıklı binası seçildi. Sadece doktorlara hizmet vermek amacıyla hayata geçirilen Vital Fulya, 150 metrekare ile 600 metrekare arasında değişen muayenehane olarak tasarlandı.


Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün en son yayınladığı genelge ve İtfaiye Müdürlüğü’nün muayenehane açma yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilen Vital Fulya, akıllı bina teknolojisi kullanılarak inşa edildi.


Vital Fulya ne zaman satışa çıkacak?


Vital Fulya projesinde yer alan muayenehaneler Mayıs ayında satışa sunulacak olup, proje kapsamında 900 metrekare görüntüleme merkezine, 600 metrekare laboratuvar merkezine yer verildi.


Vital Fulya
Vital Fulya


Vital Fulya projesinde tanınan ayrıcalıklar nelerdir?


Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genelgesi'ne tam uygunluk, İtfaiye Müdürlüğü yönetmelikleri Genelgesi'ne tam uygunluk, akıllı bina teknolojisi, 7/24 Özel güvenlik ve kamera sistemi, eczane, medikal ürünler mağazası, cafe, danışma hizmeti, online randevu hizmeti, tıbbi atık toplama merkezi, 1800 m2 kapalı otopark, vale parking hizmeti, merkezi lokasyon, doktor ve hasta araçları için otopark, 2 adet asansör (Biri sedye taşımaya uygun, diğeri 8 kişi kapasiteli), her katta yangın dolapları, panele bağlı duman dedektörleri, yangın ihbar alarm sistemi, merpenlerde basınçlandırma sistemi, otomatik yağmurlama sistemi, şarjlı acil çıkış levhaları ve acil aydınlatmalar. 


Vital Fulya
Vital Fulya kat planları


Topoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen diğer projeler hangileridir?


1. Topoğlu Palace,

2. Nişantaşı Teşvikiye Kalıpçı Sokak'ta 6 katlı apartman inşaatı,

3. Nişantaşı Teşvikiye Göknar Sokak'ta 6 katlı apartman inşaatı,

4. Şişli Osmanbey Kodoman Sokak'ta 6 katlı iş hanı inşaatı,

5. Şişli Mecidiyeköy Gülbağ'da 7 katlı apartman inşaatı,

6. Şişli Mecidiyeköy Meşrutiyet Mah. 6 katlı mağaza ve konut inşaatı.


Vital Fulya nerede, nasıl gidilir?

Vital Fulya


Valikonağı Cad. Birlik apt. No:159 Daire:4 Nişantaşı Şişli / İstanbul

E-posta: info@topogluinsaat.com.tr


Telefon: +90 212 230 0 350 

+90 212 230 0 351

www.vitalfulya.com