Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yeşilyaka Ardıç ve Ladin villaları satışta!

Yeşilyaka’nın 56 villadan oluşan ilk bölümü Yeşilyaka Koru, büyük bir satış başarısına imza attığını duyurdu.


Yeşilyaka’nın 56 villadan oluşan ilk bölümü Yeşilyaka Koru, büyük bir satış başarısına imza attığını duyurdu.


Şirketten yapılan açıklamada, “Mesa ve Nurol’un projecilik ve kalite anlayışı bölgede beklenenin üzerinde bir talep oluşturdu. Yeşilyaka lansmanı ile satışa sunulan ilk bölüm Koru etabının kısa sürede ulaştığı yüzde 85’lik satış oranı ve yoğun talep üzerine, 2. ve 3.etaplardaki 103 adet villayı da satışa sunma kararı alındı. Sedir ve Söğüt villalarından sonra şimdi Ardıç ve Ladin villaları da satışa sunuluyor” denildi. 


Mesa Mesken Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu, Bahçeşehir bölgesinden yoğun talep aldıklarını ve bölgenin kentin en az yoğun ve en iyi planlanmış bölgelerinden biri olduğunu ifade etti. 


50 yıla varan geçmişleri ile gayrimenkul sektörünün önde gelen iki firması Mesa ve Nurol’un ortak imzasını taşıyan Yeşilyaka, 320 bin metrekarelik bir alana yayılmış, toplam 159 müstakil villadan oluşuyor. Yeşilyaka’da 180 bin metrekarelik peyzaj alanı, koru ve göl manzarası sunuyor. 


2017’de teslim


Satışa sunulan ‘Söğüt’ ve ‘Sedir’ villalarına, şimdi ‘Ardıç’ ve ‘Ladin’ villaları da eşlik ediyor. İki katlı ‘Söğüt’ ve ‘Sedir’ villalarının büyüklükleri 370 ile 380 metrekare arasında değişiyor. Konumlarına göre değişen villalardan ‘Söğüt’ 2.160.000 TL’den, ‘Sedir’ ise 2.350.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


303 metrekarelik büyüklükleriyle tek katlı Ladin villarının fiyatları 2.080.000 TL’den başlıyor. Ardıç villaları ise 272 metrekarelik büyüklükleriyle 1.600.000 TL ile satışta. Yeşilyaka’da ilk villalar, Ekim 2017’de teslim edilmeye başlayacak.


http://www.yesilyaka.com.tr