Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Yücesoy Proje Tasarım

İzmir’de Bornova Myvia, Studio Plus gibi konut projelerinin yanı sıra cami, çarşı ve hamam projeleri geliştiren, hastane ve otel gibi projelere imza atan firmadır. Yücesoy Proje Tasarım, 2007’de kurulmuştur.Yücesoy Proje Tasarım

Yücesoy Proje Tasarım’ın tarihçesi nedir?


Yücesoy Proje Tasarım Ltd. Şti. 2007 yılında bu isim altında çalışmalarına başlamıştır. Daha önce Yücesoy Mühendislik İnşaat Taah. Tur. Tic. Ltd. Şti. Bünyesinde çalışmalarını sürdüren şirket, süre olarak genç bir firma olmasına karşın, firma bünyesinde çalışan çeşitli uzmanlık dalındaki personelin tecrübesi v e bilgi birikimi sayesinde oldukça deneyimli ve profesyonel bir firma profili çizmektedir.Yücesoy Proje Tasarım’ın hedefleri nelerdir?


Firmanın ana hedefi, her uygulamada hangi kullanıcı türüne hitap eder etsin, kullanıcıların her türlü ihtiyaçlarına hitap edecek tasarım, kalite v e sağlamlıkta çalışmalar yapmaktır. Bu nedenle yapıların tasarımını yaparken gerek statik birimi gerekse tedarikçileriyle yakın temas içinde ortaya en sağlıklı yapıları çıkarmak için çalışmaktalar.Yücesoy Proje Tasarım kaç kişiyle çalışıyor?


Halen firma bünyesinde 5 mimar, 2 inşaat mühendisi, 1 topografla birlikte diğer yardımcı bölümlerle birlikte 15 kişilik bir ekiple, dış ve iç mekan projeleri, tadilat ve dekorasyon uygulamaları, rölöve ve restorasyon uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir. Yücesoy Proje Tasarım’ın proje işleri hangileridir?


Bornova MyVia, Emin SAYIM Villası, Filiz – Bahattin BOYRAZ Evi, Gözde Hastanesi İzmir, Gözdestudio Konutları, Karşıyaka Kız Meslek Lisesi, Maviyaka Konutları, Ovacık Doktorlar Sitesi, Studio Via Öğrenci Evleri, StudioPark, Studioplus1 Konutları, Studioplus2 Konutları, StudioPlus3, StudioPlus4, Sümerbank Alanı Proje Çalışması, Şarpa - Şarküteri Zinciri ve Yıldız Park Evleri…Yücesoy Proje Tasarım’ın rölöve restorasyon işleri nelerdir? 


Afyon Merkez Yoncaaltı Camii, Afyon Sandıklı Ulu Camii, Alsancak Hava Gazı Fabrikası, Beylerbeyi Türbesi, Eski Un Fabrikası (D.G.M. – Tedaş), İstanbul Siyavuşpaşa Medresesi, İstanbul Süleymaniye Evleri, İzmir Kınık Çarşı Camii, İzmir Konak Yalı Camii, Manisa Demirci Kütüphanesi, Manisa Kula Çarşı Camii, Manisa Kula Çarşı Hamamı, Manisa Kula Emreköyü Camii, Şah Melek Camii, Şeyh Çelebi Camii ve Tire Lütfi Paşa Camii…Yücesoy Proje Tasarım’ın tadilat-dekorasyon işleri hangileridir?


Atek İnşaat A.Ş. İzmir Ofisi, Berberler Odası Yönetim Ofisi, Gözde Grup Malatya Ofisi, Hülya Atalar Evi, Hülya Prinççi Evi, Karataş Camii, Münire - M. Ali Susam Evi, Nilhan Çubuk Evi ve Prof. Dr. Kemal Yücesoy Evi… Yücesoy Proje Tasarım’ın konsept çalışmaları hangileridir? 


400 ve 600 Kişilik Yurt Etüdleri, Alsancak’ta otel, Bornova 1+1 Studio Etüdleri, Bornova 2012, Bornova Sıra Evler, Bornova Yurt Etüdleri, Bornova’da İşyeri – Dükkan, Ege Sağlık Konutları, Elea AVM Karşıyaka, Eylül Yaşam Merkezi, Gözde Grubu Malatya Merkez Ofisi ve Konutları, Gözde Grup Malatya Konutları, Güzelbahçe Villaları, Karşıyaka Yeni Girne’de Site, Maviyaka Yeni Girne Kooperatifi, Metroloft Mersinli, Seferihisar’da Konut, Studio Bahçe Konutları, Şanlı Buca Konutları, Urla İskele Evleri 1, Urla İskele Evleri 2, VOB - Vadeli İşlemler Opsiyon Borsası ve Zeytinlanı’nda İkiz Konut… Yücesoy Proje Tasarım’ın devam eden projeleri hangileridir? 


10649-1 Konutları, Beyaz Zambak Koop. Çiğli Konutları, Beyaz Zambak Koop. Narlıdere Konutları, Ovia Kule Projesi ve Örnekköy Konutları… Yücesoy Proje Tasarım iletişim bilgileri nelerdir?

Adres: Mithatpaşa Cad. No: 250/8 Karataş – Konak / İzmir

Tel: 0.232.446 01 02

Fax: 0.232.445 66 16 

Şirket Gsm: 0.530.201 94 40

E-Mail: info@yucesoyproje.com
Web: www.yucesoyproje.com