Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Zeynep Salman kimdir?

Bay İnşaat 42 Maslak projesinin 2013 Şubat ayından itibaren Pazarlama ve Satış Direktörü’dür. Zeynep Salman, 2007’de kendi şirketini kurarak arazi satışları gerçekleştirdi.Zeynep Salman kimdir?

Bay İnşaat 42 Maslak Pazarlama ve Satış Direktörü Zeynep SalmanZeynep Salman ne zaman nerede doğdu, hangi eğitimleri aldı? 1970 İstanbul doğumlu Zeynep Salman, Özel Kadıköy Kız Koleji’nin ardından 2007’de Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi’nden mezun oldu. 2011 yılında ise Yeditepe Üniversitesi Bütünleşik Pazarlama  İletişimi MBA’sını yaptı. 


Kariyerine nerede başladı? Urart Takı ve Sanat Galerisinde satışta  çalışarak başladı. Bilkent Holding bünyesinde Sports International Fitness ve Tennis Center’larda satış ekibine geçti. Satış müdürü olarak Ankara-İzmir ve İstanbul kulüplerinin açılışında görev aldı.


O sırada Akmerkez’de açılan İktisat Bankası ‘nın bireysel şubesinin Şube Müdürlüğü’nü yaptı.


2001 krizinde Bilkent Holding’e dönerek Marmara Bölgesi  Yatırım Projeleri’nden sorumlu Pazarlama ve Satış Müdürü olarak Beykoz Konakları, Kemer Rose Residence ve son olarak da Narcity projelerinin Pazarlama Stratejileri, marka konumlandırma, satış ofislerinin kurulması, yönetimi ve satışlarının gerçekleştirilmesini 2007 yılına Narcity’nin ilk etap’ının tamamlanmasına kadar sürdürdü.Kendi şirketini ne zaman kurdu?2007 yılında kendi şirketi Salman’ı kurdu. İlk olarak Süzer grubuna ait olan ve Emaar’ın satın aldığı Toscana Vadisi alışveriş merkezi arazisi satışını yaptıktan sonra Süzer Grubu’na ait gayrimenkullerin yönetimi ve Süzer Sanat Merkezi kuruluş çalışmalarına, Büyükhanlı Barbaros ve Akatlar projelerine, Çubuklu Vadi Evleri Yönetim ve İşletme modeline, Göcek’de birkaç projeye pazarlama ve satış yönetimlerinde destek verdi.Zeynep Salman, hangi firmalarda, hangi görevlerde bulundu? Halen Bay İnşaat Pazarlama ve Satış Direktörü olan Zeynep Salman, Tepe İnşaat Yatırım Projeleri  Pazarlama ve Satış Koordinatörü  ve  Underconstructıon Gezici  Sanat Konteynırı’nın Proje Koordinatörlüğü; İktisat Bankası Akmerkez Şube Müdürü ve Sports İnternational Satış Müdürü- Program Koordinatörü oldu. Hangi sosyal kuruluşlara üyedir? Zeynep Salman, Türkiye Genç İş Adamları (TÜGİAD), Unicef İstanbul Daimi Temsilciliği ve Galatasaray Spor Kulübü üyesidir. Zeynep Salman ve 42 Maslak projesi iletişim bilgileri nelerdir? 42 MASLAK TANITIM OFİSİ


DEREBOYU CAD. BİLİM SOK. SUN PLAZA NO: 5 KAT: 31 34394 MASLAK, İSTANBUL


Telefon: 212 276 00 42


Fax: 212 286 79 46


E-Posta: zeyneps@bayinsaat.net


                    info@42maslak.com


Web Adresi: www.zeynepsalman.com.tr