Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Recep Ercan Keskin – Keskin Şirketler Grubu

Keskin Şirketler Grubu’nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanı. Recep Ercan Keskin ismi Crowne Plaza Laleli İstanbul'un ardından 5 yıldızlı otel yatırımlarına hız vermesiyle gündeme geldi.Recep Ercan Keskin kimdir?Recep Ercan Keskin’in firması ne iş yapıyor? 


Keskin Şirketler Grubu’nun 8 butik oteli var 8 tane de butik oteli bulunan Keskin Grubu, ilk etapta Karaköy'de 200 odalı 5 yıldızlı Novotel'in ardından Sultanahmet Yerebatan Sarnıcı'na komşu 2 tarihi binayı da butik otel yapmak için kolları sıvadı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin ayrıca, İstanbul Merter'de 5 yıldızlı 2 otel, 1 iş kulesi ve AVM'nin (alışveriş merkezi) bir arada olduğu projeyi de hayata geçiriyor.


Keskin Şirketler Grubu hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!Recep Ercan Keskin, hangi haberlere konu oldu? 


Birçok gayrimenkul firması konut üretimi yerine otel yatırımlarına soyundu (Habertürk Gazetesi, 11 

Kasım 2013)


Üçüncü köprü yapımıyla birlikte İstanbul 'da 5 yıldızlı otel yatırımları da hız kazandı. Birçok gayrimenkul firması konut üretimi yerine 5 yıldızlı otel yatırımlarını tercih etti... Bunlardan biri de İstanbul'a yaptığı gayrimenkul yatırımlarıyla dikkat çeken Keskin Şirketler Grubu. Crowne Plaza Laleli İstanbul'un ardından 5 yıldızlı otel yatırımlarına hız veren grup, bunlardan 3'ünü tamamladı. Diğer 3 oteli de 2015 yılına kadar yetiştirmeyi planlıyor. 


Keskin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin, "İstanbul herkesin gelmek istediği bir yer. Ama havalimanları yetersiz. Üçüncü havalimanıyla İstanbul çok daha ileriye gidecek. Devlet üzerine düşeni yaptı, şimdi yatırımları yapma sırası bizde. 5 yıldızlı otel ihtiyacı her geçen gün artıyor. Biz otelcilik konusunda iddialı hale geldik. Yeni havalimanı bölgesinde yatırımlarımız olacak" dedi. Keskin Grubu’ndan 5 otel yatırımı (Posta Gazetesi, 28 Haziran 2013) 


Turizm, inşaat, enerji ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren Keskin Şirketler Grubu'nun patronu Recep Ercan Keskin otel yatırımlarını sürdürüyor.


Geçen yıl tarihi yarımadada hizmet veren 265 odalı Crowne Plaza İstanbul'u alan Keskin, Crowne Plaza İstanbul'un ardından 5 yeni otel daha açıyor. Otellerin tamamının 5 yıldızlı olacağı bildirildi


Otellerin ilki, son yıllarda popülaritesi artan ve birçok kafe, restoran, bar, gece kulübüne ev sahipliği yapan Karaköy'de yer alacak.Novotel'in temeli atıldı


Karaköy'de 200 odalı olacak 5 yıldızlı Novotel'in temeli, kısa süre önce atıldı. Sultanahmet Yerebatan Sarnıcı'na komşu iki tarihi binayı da butik otel yapmak için kolları sıvayan Recep Ercan Keskin otellerin dekorasyonunu uluslararası ödüllere sahip Mimar Eren Talu'ya emanet etti. Recep Ercan Keskin ayrıca, İstanbul Merter'de 5 yıldızlı iki otel, bir iş kulesi ve AVM'nin (alışveriş merkezi) bir arada olduğu projeyi de hayata geçirdi.Turizme büyük katkı (Sabah Gazetesi, Bülent Cankurt, 21 Haziran 2013)


Turizm, inşaat, gayrimenkul ve enerji sektöründe faaliyet gösteren Keskin Şirketler Grubu'nun patronu Recep Ercan Keskin, beş yeni otel açmaya hazırlanıyor. Geçen yıl Tarihi Yarımada'daki beş yıldızlı Crowne Plaza İstanbul'u alan Keskin; üç ay önce de Karaköy'de, Türkiye'nin ilk beş yıldızlı Novotel'inin temelini atmış.

Keskin, Sultanahmet Yerebatan Sarnıcı'na komşu iki tarihi binayı alıp butik otel yapmak için kolları sıvamış. Otelin iç mimarisini de Eren Talu'ya teslim eden Keskin, şimdi de Merter de beş yıldızlı iki otel inşaatına başlıyormuş. Turizme katkı sağlayıp yüzlerce kişiye iş olanağı sağlayan Keskin'e kocaman bir alkış.Recep Ercan Keskin ve Keskin Şirketler Grubu iletişim bilgileri nelerdir? 


Adres: Cağaloğlu Alemdar Mah. Prof. Kazım İsmail Gürkan Cad. No:12 Fatih / İstanbul

Telefon: +90 212 511 56 58

E-Mail: info@keskin.co

Web: www.keskin.co