Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Trea Residence – Kağıthane – Özbaş Yapı

Özbaş Yapı tarafından Kağıthane’de hayata geçirilen projedir. Kağıthane’nin ilk kentsel dönüşüm projesi olan Residence Trea’da 73 konutun teslimine Ekim 2014’te başlanacak. Trea Residence evlerinin metrekare fiyatları şöyle;Trea Residence – Kağıthane – Özbaş Yapı
Residence Trea


Proje künyesi


Lokasyon: Kağıthane  

Toplam arsa:  1027 m2

İnşaata başlama tarihi: Mayıs 2012   

İnşaatı bitirme tarihi: Ekim 2014  

Yatırım bedeli:  11 milyon TL 

Ünite sayısı:  73 konut

Mimarı:  Emre Mutlu - Ahmet İnceFiyat ve ödeme


Metrekare fiyatları: 7200 TL - 9000 TL arasında 

Ödeme koşulları: Yüzde 25 peşin, kalan yüzde 75’lik bölüm anlaşmalı bankalarla kredilendiriliyor.Proje konumu 


Çevredeki okullar: 50. Yıl İ.Ö.O., Zafer İ.Ö.O. 

Hastaneler: Kağıthane Devlet Hastanesi

Çevre yollara uzaklığı: Büyükdere 3 dakika, E-5'e 5 dakika


İletişim Bilgileri:0212 325 30 35 Trea Residence – Kağıthane – Özbaş Yapı


Trea Residence nerede? 


Özbaş Yapı imzası ile hayata geçirilen Trea Residence projesi İstanbul Avrupa yakasında Kağıthane'de yer alıyor. 15 katlı tek blok halinde yükselen Trea Residence 73 konuttan meydana geliyor.


Trea Residence projesini havadan izlemek için tıklayın!Trea Residence – Kağıthane – Özbaş YapıTrea Residence projesinin temeli ne zaman atıldı?


Özbaş Yapı tarafından inşa edilen Kağıthane'nin ilk dönüşüm projesi Residence Trea'nın temelleri 30 Ekim 2013’te atıldı. 

Özbaş Yapı hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!


Temel atma törenine Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da katıldı. Projenin 2014 sonunda teslim edilmesi hedefleniyor.Trea Residence – Kağıthane – Özbaş YapıTrea Residence’de neler var?


Ofis veya ev olarak değerlendirilebilecek 73 ayrı rezidans daireden oluşan ve 15 katlı tek blok şeklinde dizayn edilen Residence Trea'nın 2014 sonunda teslim edilmesi hedefleniyor. 


Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Özbaş Yapı CEO'su Engin Cansız, Kağıthane ve İstanbul'da yaşanan bu büyük dönüşüme firma olarak katkıda bulunduklarını söyledi. Kentsel dönüşümde Trea'nın önemli bir yeri olduğunu anlatan Cansız, aslolanın komşuluk ve karşılıklı özveri olduğuna dikkat çekti. 


Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da İstanbul'da en çok konuşulan konunun deprem olduğunu belirterek, çözümün sağlıksız binaların yerine sağlamlarının yapılmasından geçtiğini söyledi. Kılıç, Kağıthane'de dönüşümün başladığına ve bölgenin cazip hale geldiğine dikkat çekerek, "Dönüşümle birlikte girişimci firma yolumuzu da sağlamlaştırdı. Hızlı ve güvenilir olmak çok önemli" diye konuştu. Özbaş Yapı’nın Trea Residence’a komşu yeni projesi nedir?


Geçtiğimiz hafta Kağıthane’de Trea Residence’ın temellerini atan Özbaş Yapı, Trea Residence’ın yanı başında yeni bir projeye daha start vermeye hazırlanıyor. Kentsel dönüşüm çerçevesinde yapılacak olan projenin 2014’ün ilk aylarında başlaması planlanıyor…


Yeni projeleri hakkında 31 Ekim 2013 tarihinde Emlakkulisi.com’dan Şengül Kırmızıtaş’a bilgi veren Özbaş Yapı Genel Müdürü Mehmet Nuri Baş, parsel sahipleri ile henüz anlaşmalar tamamlanmadı tamamlanır tamamlanmaz projenin inşaatına başlayacağız dedi. 


Kağıthane projelerine en geç 2014’ün ilk aylarında start vermeyi planladıklarını ifade eden Mehmet Nuri Baş, “Projemiz 8 parselin birleşmesinden oluşuyor. Trea Residence projemize çok yakın bir konumda yer alacak. Kağıthane projemiz toplam 120 konut olacak. Konut diyoruz ama ofis yönünde de çok büyük talep var. Bölgenin ihtiyaçlarına uygun A plus bir proje geliştireceğiz” açıklamasında bulundu. 


Trea Residence – Kağıthane – Özbaş YapıTrea Residence iletişim ve ulaşım bilgileri nelerdir?


Adres: Esentepe Mah. Kardeşler Sk. No:48 Şişli - İstanbul

Telefon: 212 325 30 35

Fax: 212 325 36 66 

Web Adresi: www.residencetrea.com