Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Turgut Demiroğlu - Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme

Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü’dür. Turgut Demiroğlu, Nissa İnşaat’ın rotasını Nissa O2 Residence projesini hayata geçirdiği Bahçeşehir’den Beşiktaş’a çevirdiğini açıkladı.Turgut Demiroğlu - Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme
Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgut DemiroğluNissa İnşaat ne zaman ve hangi ortaklıkla kuruldu?


Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme, bir Avusturya - Türk ortaklık oluşumunun Türkiye'deki yatırım faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 13 Temmuz 2005 tarihinde 1 milyon 439 bin 840,00 TL sermaye ile kurulmuştur.


Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme ortaklık yapısı itibari ile Avusturyalı Eurotech Group, şirketin % 40'lık yabancı sermayesini oluşturmakta olup %60'lık kısmı Türk sermayeli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı, Yaşar İncesu’dur. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü de Turgut Demiroğlu’dur. Nissa İnşaat Yönetim Kurulu’nda kimler var?


İstanbul Ticaret Odası (İTO) kayıtlarına göre Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme’nin yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;


Ad Soyad                                        Görevi - Temsil Şekli

Fuat Turgut  Demiroğlu   Yön.Kur.Başkan Yardımcısı Genel Müdür

Georg Mag Kutelas                 Yönetim Kurulu Üyesi 1.derece imza

Yaşar İncesu               Yönetim Kurulu Başkanı 1.derece imza


Nissa İnşaat hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!


Turgut Demiroğlu, Nissa İnşaat’ın yeni rotasını nasıl açıkladı? 


Bahçeşehir’ de hataya geçirdiği Nissa O2 Residence projesini Haziran 2014’ te tamamlayacak olan Nissa İnşaat, 2014’ ün ikinci yarısında İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş projesine başlayacak...


Avusturya-Türk ortak girişimi ile kurulan Nissa İnşaat, Bahçeşehir’de nefes alan dikey villa konseptiyle hayata geçirdiği Nissa O2 Residence’ın ardından merkezde yeni projelere başlayacak. Nissa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Demiroğlu, bundan sonraki süreçte İstanbul’un merkezi lokasyonlarına odaklanacaklarını açıkladı. 


Demiroğlu, İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Beşiktaş’ta arsa geliştirme sürecinde olduklarını belirterek, Beşiktaş’ta hayata geçirmeyi planladıkları projeye 2014’ün ikinci yarısında başlamayı öngördüklerini söyledi.Turgut Demiroğlu, Nissa O2 Residence’yi nasıl anlatıyor?


Turgut Demiroğlu, 100 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Nissa O2 projesinin 65 bin metrekare inşaat alanına sahip olduğunu belirterek,  proje tamamlandığında 700 ila 750 kişinin burada yaşayacağını vurguladı. İnşaatına Ocak 2011’de başlanan ve Haziran 2014’te teslim edilmesi planlanan Nissa O2 Residence, 250 konut ve bir ticari alandan meydana geliyor. Projede, 125 metrekare 1+1’ler, 147 metrekare 2+1’ler ve 210 metrekare 3+1 daire tipleri bulunuyor. 1+1 dairelerin satışının tamamlandığı proje, 2 tane 5+32 ve 2 tane 5+28 şeklinde tasarlanan 133 metre yüksekliğinde birbirine geçmiş 4 bloktan oluşuyor. Villa konseptiyle donatılmış projede ‘dikey villa’ yaşantısı sunuluyor. Ayrıca çift cephe teknolojisi sayesinde 24 saat nefes alan blokların her katında cam açma özgürlüğü bulunuyor. Temiz hava alan proje, sahiplerine sağlıklı ve doğal bir yaşam sunuyor. Blokların her katındaki camlar sürgülü olarak açılıp kapanıyor. Her katta dışarı çıkılabiliyor. Projede tavandan tavana 4 taraf cam olduğu için gün ışığının olduğu her an D vitamini alınabiliyor.Turgut Demiroğlu ve Nissa İnşaat iletişim bilgileri nelerdir?


Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme 


Adres: Teşvikiye Akkavak Sokak. Halil Bey Apt. No:19/29 34365 Nişantaşı / Şişli / İstanbul

Telefon : +90 212 219 71 11

Fax : +90 212 219 33 73

E-Posta : info@nissa.com.tr

Web: www.nissainsaat.com